لذت فوتبال آنلاین در بازی لیگ برتر

لذت فوتبال آنلاین در بازی لیگ برتر

ساکر چمپیون یه بازی سرگرم کننده و جذاب است که برای پیروزی در میدان مسابقه، نیاز به هوش فوتبالی دارد. از میان بیش از 40 تیم محبوب، تیم مورد نظر خود را با ترکیب مناسب در زمین بچینید و حریفتان را به مبارزه بطلبید و برای بالا بردن پرچم تیم محبوبتان در مسابقات و رده­ بندی­ های فصلی تلاش کنید.

ساکر چمپیون یه بازی سرگرم کننده و جذاب است که برای پیروزی در میدان مسابقه، نیاز به هوش فوتبالی دارد. از میان بیش از 40 تیم محبوب، تیم مورد نظر خود را با ترکیب مناسب در زمین بچینید و حریفتان را به مبارزه بطلبید و برای بالا بردن پرچم تیم محبوبتان در مسابقات و رده­ بندی­ های فصلی تلاش کنید.

در این بازی شما می توانید رقیب خودتان را از میان تعداد زیادی از بازیکنان از سراسر کشور برای تجربه ی یک بازی فوتبال رومیزی هیجان انگیز دعوت کنید! اگر دوست دارید که به عنوان یک بازیکن معروف شناخه شوید پس همین الان بازی را دانلود، نصب و اجرا کنید و در آن توپ را با قدرت کافی و در جهت مناسب هدف گرفته و به حریف خود گل بزنید! شما می توانید به روش های مختلفی به بازی کردن سرگرم شوید یکی اینکه به صورت چند نفره با دیگر بازیکنان ایرانی و از طریق اینترنت به رقابت بپردازید و یا در مقابل دوست خود مسابقه دهید و یا به صورت یک نفره و آفلاین به جمع آوری و سفارشی سازی تیم های مختلف مشغول شوید!

خبرهای مرتبط

1 دیدگاه

  • تصویر آواتار farzad.bayat
    farzad.bayat
    Yes

دیدگاه خود را بنویسید